درباره راد دیزاین

پیوند محبوبی راد ، متولد سال ١٣٧١ و مرضیه مختاری راد، متولد سال ١٣٧٠ و هر دو فارغ التحصیل رشته معماری در مقطع کارشناسی
ما اولین فعالیت‌های خود را از سال۹۶ و‌ با هدف کار آفرینی و ایجاد مشاغل خانگی شروع کردیم.
هر روز با فکری نو و ایده‌ای تازه خودمان را رشد دادیم. ما با ایجاد فضایی دوستانه و هنری و سپری کردن زمان کوتاهی توانستیم از دختران هنرمند و خوش ذوق در راهبرد اهداف خود کمک بگیریم.
قبل از هر چیز در آغاز کار، همیشه به کار آفرینی و خلق ایده‌های نو تاکید داشتیم و کارگاه هنری خود را با کمک هم بنا کردیم، اما ایده‌ها و گسترش روز افزون مخاطبان و دنبال کنندگان، ما را بر آن داشت که کارگاه هنری خود را روز به روز بزرگ و بزرگ‌تر کنیم و به تعداد فعالان در عرصه هنر اضافه کنیم، در حال حاضر کارگاه هنری راد، با داشتن هفت عضو به فعالیت مشغول است.
در ابتدا با ساخت و تولید زیور آلات دست ساز از جنس برنج فعالیت خود را آغاز کردیم. اما در نیمه راه فضا را مناسب دیدیم تا با افزودن شاخه‌های جدید در حرفه خود به تعداد فعالیت‌هایمان اضافه کنیم و با یاری خداوند و پشتکار و فکر خلاق توانستیم با گذشت دو سال و نیم از شروع فعالیت خود در حال حاضر در در چندین شاخه ازجمله، شال و روسری، زیورآلات نقره، زیورآلات طلا، زیورآلات پلیمری،زیورآلات استیل و پوشاک به فعالیت بپردازیم.
ما بر این باوریم  که در طراحی‌های هنری هیچ چهارچوبی وجود ندارد و کانسپت طراحی‌ها را ” ناخنک ” نام گذاری کردیم تا در هر کالکشن خود به مجموعه های مختلفی ناخنک بزنیم.

ما هر روز به دنبال ایده‌ای نوین هستیم تا بر فعالیت‌های خود بیافزاییم و با خلق اثر هنری حرفی برای گفتن داشته باشیم