درباره راد دیزاین

درباره راد دیزاین

موسس و طراح برند ایرانی راد دیزاین، پیوند محبوبی راد، فارغ‌ التحصیل رشته معماری در مقطع کارشناسی است.

راد دیزاین، اولین فعالیت‌های خود را از سال ۱۳۹۶ و‌ با انگیزه و هدف کار آفرینی و ایجاد مشاغل خانگی شروع کرد.
هر روز با فکری نو و ایده‌ای تازه خود را ارتقاع داده‌است.
با ایجاد فضایی دوستانه و هنری و با سپری کردن زمان کوتاهی توانسته‌است از دختران هنرمند و خوش ذوق در راهبرد اهداف خود کمک بگیرد.
قبل از هر چیز در آغاز کار، همیشه به کار آفرینی و خلق ایده‌های نو تاکید داشته و کارگاه هنری خود را با عشق بنا کرده است، اما ایده‌ها و گسترش روز افزون مخاطبان و دنبال کنندگان، راد را بر آن داشت که کارگاه هنری خود را روز به روز بزرگ و بزرگ‌تر کند و به تعداد فعالان در عرصه‌ی هنر اضافه کند.
در ابتدا با ساخت و تولید زیور آلات دست‌ساز از جنس برنج، فعالیت خود را آغاز کرد؛ اما در نیمه راه، فضا را مناسب دید تا با افزودن شاخه‌های جدید در حرفه‌ی خود، به تعداد فعالیت‌هایش اضافه کند و با یاری خداوند و پشتکار و فکر خلاق، توانست با گذشت ۴ سال از شروع فعالیت خود، در حال حاضر در چندین شاخه ازجمله، شال و روسری، پوشاک، زیورآلات طلا و زیورآلات پلیمری به فعالیت بپردازد و همچنین شوروم راد را افتتاح کند.

من پیوند راد، در راد دیزاین بر این باور هستم که در طراحی‌های هنری هیچ چهارچوبی وجود ندارد و کانسپت طراحی‌ها را ” ناخنک ” نام‌گذاری کردم تا در هر کالکشن خود به مجموعه‌‌های مختلفی ناخنک بزنم.
راد دیزاین هر روز به دنبال ایده‌ای نوین است تا بر فعالیت‌های خود بیافزاید و با خلق اثر هنری، در دنیای هنر، حرفی برای گفتن داشته باشد.